Konkurs w sieci

Konkurs internetowy to coś, na co natrafiamy każdego dnia, szczególnie korzystając z mediów społecznościowych. Konkursy takie kuszą wieloma profitami. Wielu ludzi chętnie z nich korzysta ponieważ najczęściej udział w nich nie wymaga żadnego wkładu pieniężnego, a wygrana jest rzeczywiście prawdopodobna.

Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie. Aktualnie Continue reading

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Skuter za zakupy w BIGA

Należy zrobić zakupy za min. 50zł w jednym ze sklepów sieci BIGA (lista sklepów na www.bigastyl.pl ) wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Do wygrania skuter piaggio oraz co miesiąc dodatkowe atrakcyjne nagrody

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Lubię to! Czyli konkurs na facebooku

Jest ich bardzo dużo i każdy praktycznie wymaga od nas kliknięcia w pole z tekstem Lubię to! Nagrody od książek, płyt cd z muzyką, zaproszeniem do kina, teatru czy większych nagród rzeczowych: buty, torebki, kosmetyki, notebooki czy aparaty fotograficzne. Sukces takiego konkursu polega od nagrody, która skutecznie polubią użytkownicy.

Oprócz tego udostępniają oni zdjęcie konkursowe na portalu, tudzież odpowiadają na krótka ankietę, gdzie odpowiedzi szukamy juz na macierzystej strony firmy, osoby czy produktu. Bywa tak, że jedyny ruch na stronach facebooka generują same konkursy, które przyciągają bezpłatnym uczestnictwem w nich. Dla przykładu wiele stron www, które są serwisami czy portalami mają swoją fan page właśnie na facebooku. Dzięki takiej stronie na portalu społecznościowych identyfikują się z użytkownikami. Nie zawsze są to prawdziwi ludzie, bo facebook nie zabrania zakładania fikcyjnych kont, bo sam przecież nie wie czy takich ktoś istnieje naprawdę. Mniejsza z tym, interes konkursu jest najważniejszy, aby jak najwięcej osób odwiedzą fan page, a następnie mówiło, pisało, udostępniało informacji o produkcie, który jest nagrodą osiągalną dla rzeczy zarejestrowany w społeczności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Konkursy internetowe to świetne zagadki

Czasami zastanawiamy się gdzie znaleźć fajny konkurs, który nie będzie wymagał od nas tylko odesłania pustego smsa, a jednocześnie będzie proponował nam wspaniałe nagrody. Świetnie nadają się do tego konkursy internetowe. Często polegają one na wykonaniu jakiegoś zadania i zamieszczenia filmiku lub zdjęcia, które by to udokumentowało. A ponieważ trzeba się tam wykazać prawdziwą kreatywnością, to również cieszą się one wielkim powodzeniem.
Fajne jest również to, że często konkursy tego typu mogą być również oceniane przez innych internautów, więc możemy mieć potwierdzenie tego, że naprawdę się podobają. A im fajniejszy będziemy mieli pomysł, tym większe otrzymamy poparcie od pozostałej społeczności internetowej. Trochę inaczej wyglądają konkursy sms, bo tam najczęściej trzeba jak najszybciej odesłać prawidłową odpowiedź, ale one za to ćwiczą nasz refleks i opanowanie, bo przecież w pośpiechu nie trudno jest pomylić przyciski, a to może skutkować wysłaniem złej odpowiedzi. Niewątpliwie każda ich odmiana jest świetną zabawą dla pojedynczej osoby, jak i dla całej rodziny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)